قوانین و مقررات

۱- هرچند موجودی کالاها مرتبا با سایت انطباق داده می‌شود اما تحویل سبدخریداری شده منوط به موجود بودن کالاهاست فلذا تایید نهایی خرید و پرداخت وجه حقی برای خریدار ایجاد نمی‌کند بلکه تحریرکالا باید تلاش کند تا بیشترین مقدار از کالای خریداری شده را فراهم کند و باقی وجه را به خریدار عینا عودت دهد.

۲- تمامی خریدها پس از واریز و دریافت کد پیگیری قطعی می‌شوند و تحریرکالا موظف است ظرف ۷۲ ساعت کاری اجناس را برای مشتری ارسال کند.

۳- اجناس تحریرکالا تماما ایرانی هستند مگر اقلامی که نمونه تولید داخل ندارند. تحریرکالا از معرفی هرگونه لوازم التحریر ایرانی که در سایت موجود نباشد استقبال می‌کند. خریدار می‌تواند اقلامی که خارج از این تعریف باشند را به تحریرکالا بازگرداند. هزینه‌های حمل و نقل مربوط به بازگشت به عهده تحریرکالاست.

۴- تحریرکالا وابسته به یک موسسه فرهنگی است برآمده از دغدغه‌های فرهنگی یک تیم طلبه‌ای-دانشجوییست فلذا بیشتر از جنبه اقتصادی به جنبه فرهنگی توجه دارد لذا از ایده‌های راهگشای مردمی برای پیشبرد کار استقبال می‌کند.

۵- مجموعه‌های فرهنگی تحت شرایطی که برای هرکدام تفاهم خواهد شد می‌توانند برای فعالیت‌های فرهنگی و ترویجی بصورت امانی و به مدت محدود جهت برگزاری نمایشگاه لوازم التحریر اسلامی و ایرانی از تحریرکالا اقلام مورد نیاز خود را تهیه کنند.